"Uważaj o czym marzysz, bo może się to spełnić"

Wszystko zaczęło się od Zenita...Pasją do fotografii zaraził mnie mój tata. Chyba nikt nie miał w albumie tyle zdjęć do ja;) Wyrosłam na tych albumach, na historiach zapisanych na zdjęciach. Zagłębiałam się w rodzinne albumy od dzieciństwa. Chłonęłam każdy kadr, minę, emocje na zdjęciu. Kiedy na świecie pojawiły się moje dzieci, robiłam im mnóstwo zdjęć, to wtedy podjęłam decyzję co tak naprawdę chcę robić w życiu.

Dziś historie zamknięte w obrazach zapisuję dla Was i Waszych rodzin. Fascynuje mnie wyłapywanie tych niepowtarzalnych momentów, gestów, czułych spojrzeń a czasem łez. Staram się zatrzymać te chwile w kadrze, byście mogli do nich wracać sięgając po fotografię czy album. Uwielbiam zdjęcia, uwielbiam rozmyślać o nich, szukać odpowiednich miejsc, wymyślać całą koncepcję a potem malować kolorami w postprodukcji. Uwielbiam kadry pełne radości i wzruszeń, pewnie dlatego najbliższa mojemu sercu jest fotografia dziecięca i rodzinna.

"Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie." - Henri Cartier-Bresson

Towarzyszę Wam z aparatem w plenerze na terenie Straszyna oraz Trójmiasta. Sesje studyjne wykonuje w Straszynie, natomiast na sesjach noworodkowych pojawiam się w Waszych domach.Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, których codzienność staram się zatrzymać w kadrach i albumach. Wiem, że wspomnienia to wartość bezcenna, ponadczasowa i to jest najważniejszy powód dla którego tu jestem.

Zapraszam Cię do mojego świata, w którym zatrzymam Twoje najpiękniejsze chwile w magicznych fotografiach, które zostaną z Tobą na zawsze.